Natural Garden

SOSYAL SORUMLULUK
Bugünün ve yarının nesilleri için çevrenin ve doğal kaynakların korunmasına destek olmak adına tüm faaliyet alanlarımızı titizlikle seçiyoruz.
Ürünlerimiz, kullandığımız ambalajlar, üretim ünitelerimiz, nakliye seçeneklerimiz tamamen çevresel etkilerimizi en aza indirebilmek adına yeniden tasarlandı.

SÜRDÜRÜLEBİLİR TARIMSAL FAALİYETLER
Çevre ve biyolojik çeşitliği, kimyasal kullanımının en aza indirilmesini ve eko-sürdürülebilir tarım uygulamalarını teşvik ediyoruz.
2009 yılından bu yana sürdürülebilir tarım programımız ile direkt üreticiye ulaşıyor; toprak analizlerinden, eğitim programlarına, bahçe tetkiklerine kadar pek çok alanda faaliyet
gösteriyoruz. Bahçeden son ürüne kadar izlenebilirliği sağlamak adına yatırımlarımız artarak devam ediyor.

TOPLUMSAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Ülkemize ve dünyaya hem lezzetli hem de yararlı gıdalardan oluşan bir ürün ağı sunmak ve insanları daha iyi koşullarda üretilmiş, güvenilir hammaddelerden imal edilmiş ürünleri almaya vesağlıklı yaşamaya teşvik etmek en önemli önceliklerimizden birisini oluşturuyor.

YURTİÇİ/YURTDIŞI SATIŞ
Her kıtaya ihracat yapma vizyonu ile hareket eden Natural Garden için dünya pazarları büyükönem taşımaktadır. Bu pazarlara uygun ürünleri belirleyen ve çok hızlı bir şekilde ürünleri tedarik edebilen firmamız, Dünya’ya tat verecek bu yeni vizyonu ve yeni yatırımlarıyla her yıl daha da büyümektedir.

ARGE
Natural Garden markasını diğer firmalardan ayıran ve sektörde öne çıkmasını sağlayan özelliği, yenilikçi olmasıdır. Bu nedenle AR-GE departmanı, bizim büyük önem verdiğimiz ve sürekli yatırım yaptığımız alanların başında gelmektedir. Bu bakış açısıyla, dünya pazarlarını yakından inceleyen Natural Garden AR-GE ekibi, bu pazarlara uygun yeri ürünler ortaya çıkarmak için çalışmaktadır.
Mini üretim tesisi olarak da adlandırılan Natural Garden AR-GE departmanında üretilen yeni lezzetler, üretim ekibinin esnek yapılanması ile en kısa sürede toplu üretime
dönüştürülebilmektedir. Yeni ürünlerle gelecekte var olmak, temel AR-GE stratejilerimizi oluşturmaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI
Hikayesi 14 yıl önce ve her yıl gelişim göstererek büyüme kaydeden firmamız, bugün ciddi seviyede bir istihdam oluşturarak geniş bir tüketici kitlesine hizmet vermektedir. Natural Garden IK ekibi yüksek performans kültürüne sahip bir çalışma ortamı yaratamaya çalışırken tanımlı IK Politikaları ile de eşitlik, motivasyon ve iş yerinde çalışan mutluluğunu kendine amaç edinmiştir.